درباره ما

درباره ایده‌آل برش

درباره ایده آل برش

نقطه شروع فعالیت تجاری ما با نام رسمی صدرا تجارت ایده‌آل‌برش در صنعت برش کشور به سال 1332 هجری شمسی در یک کارگاه قیچی‌سازی واقع در بازار بزرگ تبریز برمی گردد. پس از آن همه روزه به فکر آن بودیم تا بتوانیم سهم بزرگتری از بازار را در اختیار داشته باشیم و به همین دلیل دوازده سال بعد جواز کسب صنعت برشکاری خود را دریافت نمودیم.
اما این نقطه هنوز رضایت ما را به خود جلب نمی‌کرد و به دنبال اهداف بزرگ‌تری بودیم؛ پس تصمیم گرفتیم تا با تکیه بر تخصص، تجربه و قدمت کاری خود در این زمینه شرکت ابزار برش ایده آل را با رویکردی نوین و با هدف ارائه خدمات و تکنیک‌های برش قطعات فولادی در سال 1378 تاسیس کنیم.

در ادامه فعالیت تجاری خود را با برندهای روز دنیا در حوزه برش بسط دادیم و نمایندگی انحصاری شرکت‌هایی نظیر کسمک، ایماش، ایلری تکنیک و استاش را دریافت کردیم تا بتوانیم چالش‌ها و نیازهای مشتریان داخلی را بهتر تامین کنیم.
امروز نیز در سال 1401 بر آن شدیم تا فعالیت‌های خود در زمینه فروش ماشین‌آلات و دستگاه‌های تخصصی برش و تیغ اره را با به کارگیری روش های نوین در ارایه کالا و خدمات در بستر آنلاین گسترش دهیم و بدین منظور شرکت صدرا تجارت ایده‌آل برش را تاسیس نمودیم

برند معتبر دنیا
0
سال سابقه کاری
0
مشتری در سراسر کشور
0

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تیم ما

سئوالات متداول

چرا باید از ایده‌آل برش خرید کنم؟

ایده‌آل برش باتوجه به نیاز صنعت‌گران حوزه برش، با برندهای معتبر جهانی همکاری کرده و نمایندگی انحصاری برندهای کسمک، ایماش، ایلری تکنیک و استاش را دریافت کرده است. از این‌رو صاحبان صنایع برش می‌توانند به‌راحتی و بدون نیاز به مجوز و دردسرهای جانبی، ماشین‌آلات و دستگاه‌های موردنیاز خود را از برترین برندهای دنیا تهیه کنند.
همچنین باتوجه به تنوع سیستم فروش ایده‌آل و ایجاد امکان خرید آنلاین، مشتریان می‌توانند با خیالی آسوده یک خرید آسان، امن و بی‌دردسر را تجربه کنند. درضمن مشتریان دراسرع وقت سفارشات خود را تحویل گرفته و از خدمات مشاوره و پشتیبانی تیم ایده‌آل هم بهره‌مند می‌شوند.

شما می‌توانید به دفتر تهران واقع در شادآباد، خیابان هفده شهریور، بلوار طاووس، بلوک مرداد شمالی، فروشگاه ایده‌آل برش، پلاک 202 مراجعه کرده و خرید خود را به‌صورت حضوری انجام دهید.

فروشگاه ایده‌آل برش، ماشین‌آلات صنعتی حوزه برش شامل:
• دستگاه‌های برش اره‌نواری
• تیغ‌‌اره‌های نواری، دیسکی و آتشی
را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.